Toptan ve Perakende Satış
tr

Akü Nasıl Değiştirilir | Akü Değişimi

21.04.2022
151
Akü Nasıl Değiştirilir | Akü Değişimi

Akü nasıl değiştirilir?, Akü Yeni bir akü aldınız ve eskisini çıkarmanız gerekiyor. Bunu yapmak için, önce negatif kafayı ayarlanabilir bir anahtarla sökün ve çıkarın, ardından pozitif olarak yapmanız gerekir. Aküyü çevirerek çıkarın.

Yeni bir akü satın alırken, doğru olanı seçtiğinizden emin olun. Eski aküyü çıkardığınız yere geri koyduktan sonra takın ve önce artı tarafını sonra eksi tarafını takın. Artık arabanızı çalıştırmaya hazırsınız. Bu arada, radyo ayarlarınız büyük olasılıkla silinecek ve bir kod girerek bunları sıfırlamanız gerekecek.

Global bir enerji uzmanı olan FG akü, yerinde akü değişimi konusunda her zaman yanınızda ve güvenli ve konforlu sürüş için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Sorunsuz yol performansı ve sürüş deneyimi sağlamak için ürettiği yüksek kapasiteli akülerin yanı sıra, akünüzün bittiği beklenmedik anlarda sunduğu hizmetleriyle İnci Akü, Mutlu Akü, Varta Akü, Yiğit Akü bayiliği olan FG Akü firması 7/24 yanınızda.

Akü Değişimi

Araçlardaki akülerin, elektrikli bileşenlerin en önemli parçalarından biri olduğu bilinmektedir. Ancak birçok akü çeşidi olduğu için aracınızın ihtiyacı olan kapasitede bir akü seçmelisiniz. Bir akü satın aldığınızda kullanım ve kullanım talimatları vardır, ancak zamanla bu kitapçığı çöpe attığınızı veya arabanızı ikinci el aldığınızı düşünüyorsak, şimdi aküyü kendiniz değiştirmenin tam zamanı. Söylemek istediğimiz ilk şey güvenlik yönüdür. Bu yüzden akü değişimi yapmadan önce aracınızın kontağının kapalı olduğundan emin olun, açıksa mutlaka kapatmalısınız. Akü nün yanıcı bir çözelti içerdiğinin farkında olmalısınız, bu nedenle bunu yapmak özellikle açık alanlarda faydalıdır. Koruyucu gözlük ve eldiven takabilseniz bile, daha da fazla güvenlik sağlarsınız.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
    İstanbul Yerinde Akü Değişim Hizmeti Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    HEMEN ARA