Fevzi Çakmak Mah. Fatih Cad. Hendek Sk. No:49/C Bahçelievler – İstanbul
tr

Araç Akü Fiyatları 0552 876 97 96

22.01.2022
48
Araç Akü Fiyatları 0552 876 97 96

Özellikle günümüz pandemi koşulları her şeyde olduğu gibi ekonomide de büyük değişiklikler yarattı. Haliyle yeni bir şey almadan önce ilk olarak fiyat araştırması yapıyoruz. Bu makalemizde araç aküleri ve fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

Marka çeşitleri günden güne artarken fiyatlar da bu markalara göre değişiklik gösteriyor. Araç akü ile ilgili araştırma yapıldığında arama motorlarında belli başlı markalarla karşılaşırız. Bunlar, Yiğit Akü, İnci Akü ve Varta Akü’dür. Bu markalar, alanında özgün ve kaliteli ürünleri sayesinde adını oldukça fazla duyduğumuz markalardandır. Markaların herbirinin farklı özellikte ve yüksek işlevli ürettiği aküler, global pazarda da oldukça tercih edilir olmuştur. Araç akü fiyatları ise bu performanslarına oranla oldukça uygundur.

Üst düzey akü marka çeşitleri söz konusu olduğunda aklımıza gelen bu markalar, özellikle uzun süreli ve sorunsuz sürüş isteyen müşterilerin ilk tercihidir. İstanbul FG Akü firması ise size bu markaları üstün özellikleri ile bir arada sunuyor. Aracınıza en uygun aküyü bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. 0552 876 97 96

Araç Akü Çeşitleri

Araç akü fiyatları denildiğinde akla birçok seçenek gelir. Akülerin yapıldığı malzemeler de bunlardan biridir. Demir, kadmiyum ve nikel karışım olarakta, tek başlarına da akü yapımına katılırlar. Araç çeşidine göre ise kuru akü ve sulu akü olarak çeşitlilik gösterir.

Çeşitler ne kadar farklılaşsa da fiyatlar da o oranda farklılaşır. Araç akü fiyatları sizi korkutmasın. Aracınıza en uygun akü çeşidini bulmak FG AKÜ ile mümkün. FG AKÜ firması özel ekip çalışanları ile günün her saatinde tek tıkla yanınızda. Sitede yer alan iletişim bilgileri ile siz de aracınıza en uygun aküyü bulabilir, hızlı ve güvenilir hizmetten yararlanabilirsiniz.

Akünüzün Değişmesi Mi Gerekiyor?

Bir akü ömrü ortalama olarak beş, altı senedir. Kullanım koşullarına, araç tipine ve markaya bağlı olarak bu değişebilir. Ancak ortalama olarak bu kadardır.

Akü değişimi için mutlaka Araç muayenesi gereklidir. Aksi takdirde yanlış müdahaleler sonucu aracınıza daha büyük problemler meydana gelebilir. Araç muayenesinden sonra akü değişimi gerekli ise FG AKÜ yanınızda olacaktır. Uygun Araç akü fiyatları, geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmeti size yalnızca tek bir telefon uzakta.

Ziyaretçi Yorumları - 7 Yorum
    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    HEMEN ARA