Fevzi Çakmak Mah. Fatih Cad. Hendek Sk. No:49/C Bahçelievler – İstanbul
tr

Şile Akü Servisi, Bayi Fiyatları Ve Yol Yardım Hizmetleri

Şile Akü Servisi, Bayi Fiyatları Ve Yol Yardım Hizmetleri

Şile Akücü olarak hizmet veren FG Akü, sektöre uzun yıllarını vermiş ve İstanbul’da en çok tercih edilen firmalardan biridir. Firma müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir ve akü ile ilgili her detayda uzmandır. Otomobillerin günlük hayatımızın en büyük parçalarından biri olmasıyla birlikte, akülerin önemi de aynı. İstanbul’un görece olarak şehir merkezine uzak semtlerinden biri olan Şile’de akü’cüye mi ihtiyacınız var? Bu detaylar akü yol yardımı ve akü satışı olarak ikiye ayrılır. Yol yardım konusunda İstanbul sınırlarındaki en hızlı hizmeti, resmi bayiliğini yaptığı iki büyük akü üreticisiyle birlikte yapmaktadır. Sizinde İstanbul Şile’de aküyle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa FG Akü ile iletişime geçin.

TIKLA ARA

Şile Akü Servisi

FG Akü Şile Akü Servisi müşterilerinin tahmin ettiğinden daha hızlı bir şekilde vermektedir. Akü kaynaklı bir problem yaşayıp yolda kalmanızın ardından, FG Akü müşteri temsilcisi ile iletişime geçin, uzman mobil saha ekibi dakikalar içerisinde yanınızda olup probleminizi çözecektir. Yolda kalmak demek, tüm işlerinizin aksaması veya randevunuza geç kalmanız demektir. Bu problem başta küçük gibi görünebilir fakat daha yoğun bir hafta geçirmenize sebep olur. Ayrıca değişimi yapılan akünüz yerine iki yıl garantisi olan yeni üretim bir akü takılır, uzun vadeli bir sorun yaşamayacağınız firma tarafından size garanti edilir.

Şile Akü Fiyatları

FG Akü, yol yardım hizmetini verirken veya akü satışı yaparken iki yıl garantisi olan ve yeni üretim Varta Akü ve Yiğit Aküleri kullanır. Firmamız resmi bayiliğin verdiği avantajı sayesinde ekonomik Şile Akü Fiyatları sağlar. Kısaca bahsedecek olursak Yiğit akü, tamamen yerli sermaye ile kurulmuş ve Avrupa’da da adından sıkça söz ettirmiş bir akü üreticisidir. Bir diğer yandan Varta akü, Almanya merkezli olan ve Avrupa’nın en çok kullanılan akü üreticisidir. FG Akü’den satın aldığınız aküyü kullanmaya başlamanızdan sonra aracınızdaki performans ve sürüş konforu gözle görülür şekilde artacaktır. Ayrıca uzun vade ekonomiktir, kalitesiz bir markaya sahip veya ikinci el bir akü otomobilinizin sağlığına çok kötü etkiler yapar, ödenmesi zor büyük faturalar çıkarır.

Merak Edilenler
Şile Akü Firmaları Hangileri?

FG Şile Akü olarak, Şile’nin bütün bölgelerine hizmet vermekteyiz.

En Yakın Şile Akücü Nerede?

Size en yakın Akücü FG Şile Akücü. 7/24 acil akü servisi için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul Şile Akücü ve Şile Akü Takviye Hizmetleri İçin İletişim 0552 876 97 96

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA