Fevzi Çakmak Mah. Fatih Cad. Hendek Sk. No:49/C Bahçelievler – İstanbul
tr

İstanbul Akü Yol Yardım Hizmetleri

26.12.2021
66
İstanbul Akü Yol Yardım Hizmetleri

  İstanbul’da Aküye İhtiyaç Duymak

  Araçların önemli ekipmanlarından birisi olan akünün enerjisi zamansız bitebilmekte veya çeşitli nedenlerle arızalanabilmektedir. Bu durum her bölgede sıradan bir sorun olmakla beraber İstanbul gibi büyük bir şehirde daha büyük sorunlar teşkil etmektedir.

Hiçbir insan zaman ile paranın doğru orantılı olduğu bir şehirde akü problemlerinden dolayı işine geç kalmak istemez. Ayrıca her müşteri ödediği para karşılığında ürünü satın almaktan ziyade doğal hakkı olarak teslimat ve kurulum gibi hizmetler de talep eder. Müşteri tüketim odaklı düşündüğü için bu tür hizmetlerin firmalar tarafından sağlanmasına ihtiyaç duymaktadır. Peki İstanbul’da bu sorunlara çözüm olan firmalar var mıdır? Birlikte inceleyelim.

  Fg Akü’nün Yol Yardım Hizmeti Var Mıdır?

Akü konusunda kaliteli marka ürünlerin satışı ile bilinen Fg Akü bu hizmeti ayağınıza da getirmektedir. Firmanın internet sitesi olan fgakucu.com adresinden veya sitede yer alan irtibat numarasından iletişim sağlayabilirsiniz. İstanbul’un her semtine 7/24 hizmet veren firma yolda kalmak gibi bir problemi ortadan kaldırmaktadır.

Ayrıca iş veya ev adresinize de ürün teslimi ve montaj hizmeti sağlamaktadır. Kısacası yolda kalma veya sabit bir konumda akü problemi ile karşılaşıldığında Fg Akü ile irtibat kurmak yeterlidir. Ürün satışına değil müşteri memnuniyetine önem veren akü firması bu alanda kalitesini ortaya koymaktadır.

Uygun fiyatlı ürünleri profesyonel teknik ekibi aracılığıyla hizmetinize sunmaktadır. Firmanın ana şubesi Bahçelievler’de bulunmakla beraber çeşitli bölgelerden de kısa sürede hizmet verebilmektedir. Bu iş hassasiyeti Fg Akü’nün İstanbul’da kendi alanında lider olma özelliğini korumasında en önemli etkendir.

   Fg Akü Hangi Marka Ürünlerin Satışını Gerçekleştirmektedir?

   Her türlü akü hizmetini ayağınıza getiren firma, kalite konusunda adından söz ettiren markalarla iş yapmaktadır. Yiğit Akü, İnci Akü, Mutlu, Varta Akü gibi kaliteli ürünleriyle bilinen markaların aküleri Fg Akü aracılığıyla adresinize gelmektedir.

  Fg Akü’de Hangi Akü Çeşitleri Bulunmaktadır?

  Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firma çeşitli ürün yelpazesine de sahiptir. Binek araç aküleri, ticarî aküler, ağır hizmet aküleri, marin aküler ve jel aküler gibi çeşitli akü türlerinin satış, teslimat ve montaj hizmetleri firma tarafından sağlanmaktadır. Yıl içerisinde bazı zamanlarda ürünlerle ilgili kampanyaları da bulunan firma ilave olarak ürünlerini iki yıl garanti kapsamında satışa sunmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    HEMEN ARA