Fevzi Çakmak Mah. Fatih Cad. Hendek Sk. No:49/C Bahçelievler – İstanbul
tr

Tofaş Aküsü | Tofaş Akü Fiyatları 0552 876 97 96

25.01.2022
37
Tofaş Aküsü | Tofaş Akü Fiyatları 0552 876 97 96

Tofaş aküsü için kullanılan Standart Aküler ve EFB elektrikle çalışan kurşun asitli akülerdir. Geleneksel kurşun asitli akülerden daha yüksek bir başlangıç akımına sahiptirler ve düşük hızlarda bile dayanabilirler. Bu nedenle, daha sık çalıştırma daha fazla enerji gerektirdiğinden, elektrik santralleri start-stop işlevine sahip araçlar için de uygundur.

Tofaş Aküsü

Diğer bir alt tür ise AGM İnci aküleridir. Burada elektrolit bir cam elyaf bölüme bağlanır, bu nedenle kuru hücre olarak da bilinir. Hafif olmaları nedeniyle bu araba aküleri motosikletlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Diğer avantajları, uzun hizmet ömrü, çok düşük kendi kendine deşarj ve düşük sıcaklıklarda bile derin deşarja karşı duyarsızlıkları vardır. Otomatik start-stop ve geri kazanım frenlerine sahip araçlar için idealdir.

Tofaş aracınıza en uygun aküyü öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tofaş Doğan Akü Fiyatları

Tofaş Doğan akü fiyatları her bütçeye uygundur. Diğer bir alt tip ise jel Varta akülerdir. Jelleşmiş silika kısım bir enerji kaynağı olarak kullanılır. Kapalı bir araç aküsü ciddi şekilde boşalabilir ve bu nedenle esas olarak araç donanımı nedeniyle çok fazla elektrik tüketen araçlara takılır. Bununla birlikte, otomatik start-stop sistemine sahip araçlar için, nispeten daha düşük marş akımı kapasiteleri nedeniyle daha az uygundurlar.

Kalsiyum pil akülerde mevcuttur. Kalsiyum pilin yapısı bir kurşun aküye benzetilebilir. Ancak buradaki elektrotlar kalsiyumdan yapılmıştır. Bu, daha eski, açık kurşun asitli akülere kıyasla sıvı kaybını yüzde 80’e kadar azaltır. Aynı zamanda, kalsiyum piller ısıya karşı daha hassas ve daha az dayanıklıdır.

Tofaş Şahin Akü Fiyatları

Tofaş Şahin Akü Fiyatları ucuzdur. Yiğit akü lityum iyon piller, modern elektrikli otomobillerde enerji depolamak için kullanılır. Lityum demir fosfat ve lityum polimer modelleri de mevcuttur. Prensipte, geleneksel kurşun-asit piller de kullanılabilir, ancak lityum bazlı araba pilleri daha yüksek bir enerji yoğunluğuna sahiptir ve bu nedenle daha fazla güç ve dolayısıyla daha az ağırlık ile menzil sunar.

Optimum güç depolama sistemi ile yolda güven sağlar. Aracınız ve ihtiyaçlarınız için doğru araç aküsünü FG Akü ile keşfedin.

Aracınızın aküsünü kontrol etmek veya aracınızın aküsünü şarj etmek istiyorsanız profesyonellerimiz her daim yanınızdadır. Ayrıca saha servis uzmanlarımız aracınızla ilgili daha birçok hizmeti size sunmaktadır.

Tofas-Aku-Fiyatlari
Tofas-Aku-Fiyatlari
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA