Fevzi Çakmak Mah. Fatih Cad. Hendek Sk. No:49/C Bahçelievler – İstanbul
tr

İkinci El Akü Fiyatları 0552 876 97 96

11.03.2022
34
İkinci El Akü Fiyatları 0552 876 97 96

Aküler, aracın ilk anda verimli çalışabilmeleri için marş motoruna elektrik akımı verirler. Motor çalışırken elektrik sisteminde amperaj ve voltaj dengelemesi yaparlar. Böylece olası voltaj yükselmesi söz konusu olduğunda alıcıların zarar görmesini kolaylıkla engellerler. Bir oto galeriye giderken sıfır km bir araç almak daha fazla birikim altyapısı gerektirirken bazı endişeleri de aynı zamanda sıfırlıyor. Zira, sıfır km arabanın garantisi, parçalarının sıfır olması oldukça önem arz ediyor. Yeni yasa yönetmeliği ile birlikte ikinci el araba aküsü alırken de artık belirli bir çerçevede garanti söz konusu olacaktır. Ancak alıcının Araç Akü Fiyatları araştırması yaparken dikkatli olması son derece önemli.

İkinci el araba alırken ekspertiz yaptırmak oldukça şart. Özellikle oto ekspertiz konusu son derece önemli bir garanti sağlayıcıdır.

Bir yandan sahibinden araba almanın en büyük avantajı pazarlama olanağının daha fazla olmasıdır. Daha fazla pazarlık şansı sunacağı cazibesinin yanında birde yeni yasa ile daha güvenli hale gelen galeriden ikinci el araba almak konusunu detaylıca düşünmemiz gerekmektedir. Çünkü artık galeriler, ekspertiz raporunu sunmak zorunda ve aynı zamanda garanti vermek mecburiyetinde.

İkinci el araba aküsü alırken bazı sorular aklımıza takılmakta. Bunların başında akü bitmiş mi, akü bitmek üzere mi, akü bozuk mu ya da akünün durumu kötü mü gibi sorular gelmektedir. Zira, aracın önemli bir parçası olan aküde sorun varsa eğer söz konusu değişim de aracın fiyatına ek bir maliyet olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu konuda uyanık olmak için bazı detaylara dikkat edebilirsiniz.

İkinci El Akü Fiyatları

 2022 İkinci El Akü Fiyatlarını sizler için derledim. Gelin hep birlikte inceleyelim:

  • l  60 AMPER AKÜ 400 TL
  • l  75 Amper AKÜ 470 TL
  • l  72 Ah Start Stop Özellikli Çıkma Akü 600 TL
  • l  100 Ah Yiğit Akü Güvencesiyle Garantili 600 TL
  • l  72 Ah Yiğit Akü Güvencesiyle Garantili 400 TL
  • l  80 Ah Kuru Tip Start-Stop Özellikli Çıkma Akü 900 TL
  • l  180 Ah Çok Yeni Tarihli İnci Akü 1.000 TL
  • l  72 Ah Alman devi Varta Aküden. 360 TL
  • l  2021 Model 2 yıl garantili çıkma Akü 750 TL
  • l 72 Ah İnci Akü güvencesiyle 360 TL civarındadır.
ikinci-el-aku-fiyatlari
ikinci-el-aku
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA