Fevzi Çakmak Mah. Fatih Cad. Hendek Sk. No:49/C Bahçelievler – İstanbul
tr

Ucuz Akü | Ucuz Akü Fiyatları 0552 876 97 96

14.02.2022
39
Ucuz Akü | Ucuz Akü Fiyatları 0552 876 97 96

Akümülatör ya da kısa adıyla akü, elektrik enerjisini kimyasal yollarla depolar. Ve gerekli durumlarda Kimyasal şekilde depolanan elektrik enerjisini devreye aktarır. İçten yanmalı motor teknolojisine sahip araçların tamamında bulunan akümülatörün ana görevi, aracın motorunun çalıştırılabilmesi için marş motoruna elektrik akımı göndermektir. Bunlarla beraber aracın iç ve dış aydınlatmaları ve tüm elektrik ihtiyacı akünün elektrik deposundan elektrik kullanır.

Ucuz Akü Fiyatları

Yani en basit anlatım ile akü, çalıştırma, aydınlatma ateşleme ve daha pek çok görevi yerine getiren bir devre elemanıdır. Özellikle otomotiv teknolojisinin gelişmesi ile beraber yeni tipteki aküler artık çok az bakım gerektirmektedir. Şarj ve deşarj değişimlerinde deforme olmazlar. Hatta start stop teknolojisine sahip araçlarda kullanılan jelli akü modelleri kısa süreli motor duraksamalarında bile, klima, far, radyo ve multimedya panelleri tarzı elektrik sistemlerine güç sağlar.

Ancak böylesine modern teknolojiler dahi sorun çıkartıp, bitebilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamanız için akülerinizi fgakucu.com üzerinden detaylı bilgi alarak ürün tercihlerinizi İnci akü, Varta Akü, Yiğit Akü ve Mutlu Akü markalarından birinde kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Ucuz Akü Modelleri

Yapılan dünya çapındaki araştırmaların sonuçlarına göre, dünya üzerindeki araç arızalarının yarısı akü kaynaklıdır. Akünüzün bitmesinin önüne geçmek için akü almadan önce akünün aracınıza uyumluluğunu, akü markasını ve modelini ve en önemlisi akü tedarikçinizi iyi seçmeniz gerekmektedir. Özellikle akü alımında ucuza kaçılmamalıdır. Ancak iyi bir araştırma ile fiyat performans ürünlerini kullanmanızda bir sorun olmayacaktır. Tam bu noktada devreye Fg Akü giriyor. Ucuz akü modelleri ve fiyat performans akü modellerini incelemek için fgakucu.com web sayfasını ziyaret edebilir, aküler ile ilgili bilgi almak için Fg Akü’ye telefon açabilirsiniz. Uygun bulduğunuz aküyü ise Fg Akü İstanbul mağazasında profesyonel ustalar yardımıyla aracınıza taktırabilirsiniz.

Bu akülerin tamamını Fg Akü’nün İstanbul Şubesinde aracınıza taktırabilirsiniz. İçerisinde İnci akü, Varta Akü, Yiğit Akü ve Mutlu Akü ürünlerini bulunduran Fg Akü, Türkiye’nin ve İstanbul’un işinde en iyi akü servislerinden bir tanesidir. Gönül rahatlığı ile aracınızı Fg Akü firmasının profesyonel ekibine teslim edebilirsiniz.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz..

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA