Toptan ve Perakende Satış
tr

İstanbul Hurda Akü Fiyatları

22.01.2022
246
İstanbul Hurda Akü Fiyatları

FG Hurda Akü Fiyatları, günümüzde taşıtlar ve diğer pil ile çalışan ürünlerin başlıca gereksinimlerinden birisi de şüphesiz aküdür. Akü elektrik enerjisini depolaması özelliğiyle bilinen pil türevi önemli bir ekipman olarak hayatımızda yer almaktadır. Bu ürünler her ne kadar önemli olsa da ekonomi ve artan fiyatlar insanları ikinci el veya hurdaya çıkmış ürünleri uygun fiyatlara satım alıp değerlendirmeye yönlendirmektedir. Bu tür yönelimlere olumlu açıdan bakacak olursak yeni üretime gerek duyulmayıp çevre kirliliğinin önüne geçilmesinde katkısı olduğu söylenebilir.  Şimdi bazı akü markalarının hurdaya çıkmış ve ikinci el durumundaki akü fiyatlarını inceleyelim. 0552 876 97 96

İnci Akü Hurda Fiyatları

 Kaliteli ürünleri ile bilinen tanınmış markalardan biri olan İnci Akü’nün 72 amper özelliğinde ürünü ikinci el olarak alındığında 200 TL gibi küçük bir fiyata tekabül ediyor. Aynı ürünün 200 amper modeli 500 TL’dir. Ayrıca 1 yıl garanti de verilmektedir. Genellikle ikinci el ürünlere önyargı ile yaklaşılıyor olsa da söz edilen İnci Akü ise bir kez daha düşünmekte yarar var.

Varta Akü Hurda Fiyatları

    Diğer bir akü markası olan Varta Akü’nün hurda fiyatı 60 amper modeli 230 TL iken 72 amper özelliğindeki türü az bir farkla 350 TL olarak satışa sunulmaktadır.

Yiğit Akü Hurda Akü Fiyatları

  Akü konusunda gerek sıfır model gerek ikinci el ürünleri olsun Yiğit Akü bu işin hakkını vermektedir. Yeni modellerini pahalı bulan kişiler ikinci el modellerini de aynı kaliteye ve daha uygun fiyatlara bulabilirler. Misal 60 amper özelliğindeki Yiğit marka akünün hurda ürününü 250 TL’ye alabilirsiniz. Daha uygun bir şey düşünenler için 72 amper yine 350 TL gibi bir fiyata tekabül ediyor.

hurda-aku-fiyatlari

FG Akü Firması ve Hizmetleri

Fiyatlar uygun ancak bu ürünlere nereden uzlaşabilirim diye düşünüyorsanız burada imdadınıza Fg Akü yetişiyor. İstanbul merkezli hizmet veren ve Mutlu Akü, Yiğit Akü, İnci Akü, Varta Akü markalarının ürünlerini satan firma Türkiye’nin her yerine kargo imkanı sağlamasının yanı sıra İstanbul’un tüm ilçelerine de servis ve montaj hizmeti de sağlamaktadır. Firma ile iletişime geçmek ve ürünleri detaylıca görmek için www.fgaku.com internet sitesini incelemeniz yeterlidir.

TIKLA ARA
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İstanbul Yerinde Akü Değişim Hizmeti Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA