Fevzi Çakmak Mah. Fatih Cad. Hendek Sk. No:49/C Bahçelievler – İstanbul
tr

72 Amper Akü Fiyatları | 0552 876 97 96

22.01.2022
38
72 Amper Akü Fiyatları | 0552 876 97 96

Arabaların kapılarının açılmasından tutunda araç içi aydınlatma ve teyp kullanımına kadar birçok faaliyette kullanılan akünün etkisi vardır. Elektronik aksama bağlı olarak yapılan her türlü uygulama akü ile doğru orantılıdır. Hal böyle olunca da araca uygun akü kullanmak öncelik olmalıdır. 72 amper akü ile çalışması gereken bir araca 60 amperlik bir akü takıldığında aksaklık söz konusu olacaktır. Bu yüzdendir ki her araç özellik bakımından farklı akü kullanımına sahiptir.

Sıfır takılan bir akünün tahmini ömrü 5 ile 6 yıl arasında değişmektedir. Bu süre sonunda da akünün ömrü dolacağından dolayı değişim söz konusu olacaktır. Tabi ki bu hususta doğru akü alımı çok önemlidir.

Akü seçimleri konusunda fgakucu.com adresine girerek aracınıza uygun aküyü temin edebilirsiniz.

72 amper akü tercihlerinde sorunsuz kullanıma dair araç özellik karşılaştırmasını da yapmalısınız. Fakat 72 amper akü fiyatları merak edenler için de marka yönlü fiyat değişkenliği olduğunu belirtmek isteriz. Aracınızın 72 amper aküye uygun olup olmadığını da bilmeniz ve seçimleri bu hususa göre yapmanız elzemdir.

72 Amper Akü Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hem dizel hem de benzinli araçların akü seçimlerinde amper değerlerine dikkat etmek gerekir. Volt özellikleri incelenmeden akü tercihi yapılmamalıdır. Radyo, klima ve aydınlatma sistemlerini doğrudan etkileyen akünün voltaj değerleri önemlidir. İstenilen performansı elde etmeniz noktasında bu özelliklere dikkat etmelisiniz. Araç performansı koruma noktasında da yine akünün hem amper hem de volt özelliğine bakmalısınız. Akü seçiminde yüksek amper tercih edip daha iyi performans elde edeceğiniz düşüncesine kapılmamalısınız. Amper yükseldikçe performans etkilemesi durumu söz konusu olmazken mutlaka araca uygun özellikte ki amper seçimine bakmalısınız. FG Akü olarak taleplerinizi karşılarken önceliğimiz sizlerin memnuniyeti ve aracınıza uygun akü teminidir.

72 Amper Akü

Araç motorlarının çalışması hususunda yeterli akımı sağlama görevi üstlenen akülerin amper değerleri doğru şekilde belirlenmelidir. Nitekim 72 Amper Akü özelliğini kaldırmayan bir araca 72 amper aküyü takmamak gerekir. Aynı şekilde 60 amper aküyle çalışacak olan araca da daha yüksek amperli akü takmak doğru uygulama değildir. Fiyatların belirlenmesinde amper değerleri oldukça etkilidir. Farklı modellere ve özelliklere göre bakıldığında 72 amper akü fiyatları değişirken göstermektedir. Marka ve modelin fiyatları belirleyici özelliği söz konusu olurken elbette orijinal ürün tercihi de fiyatları doğrudan etkilemektedir. Bir diğer dikkat edilmesi gereken unsurda akülerin mutlaka garanti kapsamında olup olmadığı hususudur. Nitekim garantili ürün tercih etmek ilerleyen zamanlarda oluşabilecek aksaklıklar durumunda sizi zor durumdan da kurtaracaktır.

TIKLA ARA

Yiğit Akü Fiyatları; fiyatlar için bizi arayınız. (TIKLA ARA)

İnci Akü Fiyatları; fiyatlar için bizi arayınız. (TIKLA ARA)

Varta Akü Fiyatları; fiyatlar için bizi arayınız. (TIKLA ARA)

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA