Toptan ve Perakende Satış
tr

72 Amper Akü Fiyatları

30.07.2022
302
72 Amper Akü Fiyatları

Akü seçimi yapılırken ilk önce ihtiyaç duyulan amper kapasitesi, marş basma gücü gibi temel nitelikler göz önünde bulundurulmalıdır. İhtiyaç olan kapasite 72 amper ise fiyat araştırması ilk önce 72 amper akü fiyatları üzerinden başlamalı, daha spesifik fiyat filtrelemesi bundan sonra yapılmalıdır. Ama maalesef acemi kullanıcılar genelde hep akünün son teknoloji olması, son moda olması gibi popüler konulara odaklanmakta, bunlardan çok daha öncelikli ve değişmez nitelikte olan marş basma gücü, amper kapasitesi gibi şeylere çok göz dahi gezdirmemektedir.

72 Amper Akü Fiyat Listesi 2022

72 Amper Akü Fiyatları 2022Akü Fiyatları
74 Amper Varta Akü Fiyatı1400 tl
72 Amper İnci Akü Fiyatı1300 tl
72 Amper Mutlu Akü Fiyatı1400 tl
72 Amper Yiğit Akü Fiyatı1100 tl
72-Amper-Aku-Fiyatlari
74-amper-varta-aku-fiyatlari

74 Amper Varta Akü Fiyatları

74 amper Varta Akü fiyatları daha başlı başına kendi içerisinde değişim göstermektedir. Çünkü 74 amper, akünün sadece saat başı sağladığı güç kapasitesini ifade eden bir birimdir. Oysa ki akünün çeşidi, taşıdığı teknoloji parametrelere göre üretilen farklı akü modelleri mevcuttur ve hepsinin kapasitesi 74 amper olsa bile, aynı statüde değerlendirilmeleri mümkün değildir. Hele ki Varta, bu açıdan çok zengin bir markadır.

72 Amper İnci Akü Fiyatları

Tamamen aynı özelliklere sahip, aynı amaçlar için kullanılacak olan akü modellerinin farklı markaları arasında İnci Akü, pek çok kulvarda çok sevilen bir markadır. 72 amper İnci Akü fiyatları, günümüz şartları düşünüldüğünde çok çok uygun cıvardadır. İster yüz yüze, ister online alışveriş yapın, eğer tercihinizi İnci Akü’den yana yaparsanız çok makul seviyelerde bir alışveriş masrafları sizleri beklemektedir. Artı olarak, İnci Akü’nun kendine has hizmetlerinden yararlanma fırsatı da herdaim cebinizde bekliyor olacak. İnci Akü, bugüne kadar yerinde tamir veya değişim, eskisini getir yenisini götür, 7 gün 24 saat teknik destek ve bunlara benzer birçok müthiş hizmete imza atmıştır.

 72 Amper Mutlu Akü Fiyatları

Akünün amper kapasitesini karşılayabilmesine ek olarak farklı kullanımlar için üretilmesi, bir markadan beklenen başlıca kriterler arasındadır. Mesela Mutlu Akü’nün özellikle start-stop aküleri çok beğenilmektedir. Keza jel teknolojisinin kullanıldığı jel akü modelleri de çokça tercih edilmektedir. 72 amper Mutlu Akü fiyatları, start-stop akü ve jel akü alıcıları tarafından bilhassa sorulmaktadır.

72 Amper Yiğit Akü Fiyatları

72 amper Yiğit Akü fiyatları, güç kapasitesi ve sağladığı saatlik akım miktarı düşünüldüğünde piyasadaki en uygun fiyatlardır. Tam bir fiyat performans ürünüdür. Daha düşük amperli modeller var olsa da, çıkılabilecek üst sınırlar düşünüldüğünde 72 amper, hala hafif seviye bir kategori olarak kabul edilmektedir. Bir de bu gerçeklik de eklenince Yiğit Akü’nün fiyat ve performans konusunda ne kadar da uygun olduğu daha da ortaya çıkmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İstanbul Yerinde Akü Değişim Hizmeti Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA