Fevzi Çakmak Mah. Fatih Cad. Hendek Sk. No:49/C Bahçelievler – İstanbul
tr

Honda Aküsü | Honda Akü Fiyatları 0552 876 97 96

25.01.2022
37
Honda Aküsü | Honda Akü Fiyatları 0552 876 97 96

   Günümüzde tanınmış araç markalarından birisi olan Honda, 1948 yılında Japonya’nın Hamamatsu şehrinde kurulmuştur. Soichiro Honda adında bir iş adamı tarafından kurulan Honda firması başlangıçta zorluklar çekse de kısa zamanda başarıya ulaşmıştır. İlk başlarda motorsiklet üretimi ile işe başlayan firma daha sonraları otomobil ve deniz araçları üretimine başlayarak kendini geliştirmeye devam etmiştir.

 Honda Araçlar İçin Akü Temini Ne Derece Kolaydır?

Firma zaman içerisinde çim biçme aleti, robot ve jeneratör gibi aletlerin üretimine de el atarak ürün yelpazesini genişletmiştir. Her dönemin teknolojisini takip edip bu teknolojiye ayak uyduran firma şimdi yeni nesil elektrikli araçlarıyla piyasada konumunu korumaya devam etmektedir.

Hemen her ülke ve şehirde Honda marka araçların yedek parçaları kolayca temin edilebilmektedir. Bu parçalardan birisi olan akünün temini birçok markada zorluk teşkil eder iken Honda marka araçlar için uyumlu akü bulmak kolaydır.

    Honda Araçlar İçin En Uygun Akü Markaları Nelerdir?

  Otomobil, traktör, motosiklet ve türevleri olan diğer araçlar için önemli parçalardan biri de aküdür. İçerisinde enerji depolanarak bir güç kaynağı olarak iş görmektedir. Elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depolayan akünün öncelikli görevi marş motoruna elektrik akımı iletmektir. Bu sayede aracın çalışması sağlanmış olur.

Ayrıca araç mekanizması içerisindeki voltaj-amperaj dengesini sağlamaktadır. Araçlarda kullanılan diğer parçalar kadar akünün de kaliteli ve güvenilir marka olması önemlidir. Honda marka araçlar için en uygun aküleri incelediğimizde tanınan akü markalarından olan İnci Akü ve Varta Akü karşımıza çıkmaktadır. Fg Akü tarafından satışı yapılan İnci ve Varta marka aküler Honda araçlar için en uygun parçalar olmaktadır.

    Honda Akü Fiyatları

  Honda araçlar için uyumlu olan İnci marka akülerin fiyatlarını inceleyelim. Güncel Honda Akü Fiyatları 12v 60A akü 759 TL, 12v 72A akü 895 TL fiyatla satışa sunulmaktadır. Varta marka akülerin fiyatlarına bakalım. 12v 60A özelliğindeki Varta marka akü 680 TL iken markanın 12v 72A özellikli ürünü 814 TL’ye gelmektedir.

  İnci Akü ve Varta Akü Markalarının Ürünleri Nereden Temin Edilebilir?

    Hemen hemen çoğu ülkede ve bu ülkelerin belirli şehirlerinde milli ürünlerinin parçalarının temin edileceği şubeler mevcuttur. Bir Japon markası olan Honda‘nın araçları için gerekli olan parçalar İstanbul, Ankara, Mersin gibi şehirlerimizden kolaylıkla temin edilebilir. Bu gerekli parçalardan birisi olan akü için FG Akü firmamız ile irtibat kurmak yeterli olacaktır. İnci Akü, Varta Akü ve Yiğit Akü modelleri firmanın satışını yaptığı başlıca ürünlerdir.

Honda Civic Akü

Honda Civic aküsü üretim yılı ve motor gücüne göre değişkenlik göstermektedir. Uzun dar diye tabir edilen aküler honda civic’lere uyumlu olacaktır. Yiğit Akü’de 60 Amper Varta Akü’de 45 Amper uzun dar akü kullanılmaktadır. FG Akü olarak garantili ve yeni tarihli akülerin satışını yapmaktayız. Firmamızdan gönül rahatlığıyla temin edebilirsiniz.

Honda Civic Akü Fiyatları

Honda Civic Akü Fiyatları dövüz kuruna bağlı değişkenlik göstermektedir. Ortalama fiyatlar 700 tl ile 1000 tl arasında markasına göre değişmektedir. FG akü olarak bütün honda araçların akülerinin satışını yapmaktayız. Aracınıza en uygun aküyü en iyi fiyata almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli. En uygun Honda Civic Aküsü 0552 876 97 96

Honda-Aku-Fiyatlari
Honda-Aku-Fiyatlari
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA