Fevzi Çakmak Mah. Fatih Cad. Hendek Sk. No:49/C Bahçelievler – İstanbul
tr

Volkswagen Aküsü | Volkswagen Akü Fiyatları 0552 876 97 96

25.01.2022
40
Volkswagen Aküsü | Volkswagen Akü Fiyatları 0552 876 97 96

Volkswagen aküleri arabaları çalıştırmak için gerekli parçalardır. Araba aküsü ne zaman şarj olur? Marş motoru daha yavaş dönüyorsa ve motor zar zor çalışıyorsa araç aküsünü hızlı bir şekilde şarj etmeniz gerekebilir. Arabanız tık sesi çıkarsa bile, her zaman akünün bozulma riski vardır. FG Akü olarak firmamızda İnci Akü, Varta Akü, Yiğit Akü satışları yapmaktayız.

Volkswagen Jetta Akü Fiyatları

Volkswagen Jetta akü fiyatları firmamızda her bütçeye uygun olarak bulunur. Araç aküsünün takviyeyle çalıştırılması: Akünüz artık aracı çalıştıramıyorsa, başka bir sürücüden takviyeyle çalıştırma yardımına veya bir arıza servisine ihtiyacınız vardır. Lütfen bu gibi durumlarda radyo, klima veya ısıtmalı koltuklar gibi kesinlikle gerekli olmayan tüm elektrikli cihazları kapatın.

Volkswagen Golf Akü Fiyatları

Volkswagen Golf akü fiyatları firmamızda genellikle ucuzdur. Tamamen boş bir akünüz varsa şarj etmeniz önerilir. Akü tamamen boş mu? Bunu anlamak için aracı yalnızca başlatırken tıklama sesi olursa, bu genellikle güç deponuzun tamamen boş olduğunun veya hiç çalışmadığının açık bir işaretidir. O zaman en yakın servise gitmeniz tavsiye edilir: uzmanlar birkaç saat içinde özel bir araç şarj cihazıyla akünüzü şarj eder.

Volkswagen Passat Akü Fiyatları

Volkswagen Passat akü fiyatları için firmamızdaki personelleri sizlere yardımcı olacaktır. Tüm araç akülerinin şarj edilmesi süresi; Şarj cihazına bağlı olarak genellikle 10 ila 12 saat sürer. Bu nedenle, yeterli zaman planlamalısınız. Bu arada: Akülerin kapasitesi Ah cinsinden verilir. Bu değer aküde ne kadar elektrik depolandığını gösterir. Örnek: Akünün kapasitesi 100 Ah ise, bundan 10 saat boyunca 10 amper akım çekilebilir.

Volkswagen Polo Akü Fiyatları

Volkswagen Polo Akü Fiyatları için firmamıza başvurabilirsiniz. Bu arada: araba aküleri özellikle soğuk ve nemli mevsimde streslidir. Bunun nedeni düşük sıcaklıkların kapasitelerini düşürmesidir. Ayrıca, kışın araba akülerinde elektrik tüketimi artar. Kış aylarında arka camlar, koltuk ısıtması, aydınlatma sistemi ve fanlar aynı anda ve hepsinden önemlisi en üst düzeyde çalışır. Bu, zayıf olan bir akünün bitmesi anlamına gelebilir. Mümkünse, artı olarak çalışan kısımları kapatın veya kullanmayın.

Volkswagen-Aku-Fiyatlari
Volkswagen-Aku-Fiyatlari

Varta Akü Fiyatları; fiyatlar için bizi arayınız. (TIKLA ARA)

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA