Fevzi Çakmak Mah. Fatih Cad. Hendek Sk. No:49/C Bahçelievler – İstanbul
tr

Bmw Aküsü | Bmw Akü Fiyatları 0552 876 97 96

07.02.2022
36
Bmw Aküsü | Bmw Akü Fiyatları 0552 876 97 96

FG Akü firması sayesinde kendini kanıtlamış ve daha da başarılı olacağı bu akü kalitesinden yola çıkarak aracınıza en uygun aküyü bulabilmeniz eminiz ki çok önemlidir. Açacak olursak kapak içerisinde şarj seviyesini gösteren kapak üstü indikatör ve alev tutucular yer alır. Buda Bmw akü kullanıcılarına özel taşıma sapı ve kutup başı koruma kapakları sayesinde daha iyi bir deneyim hizmeti sunar.

Bmw Akü

Günümüzde en fazla ilgi gören akü tipi kurşun-asit akümülatörleridir. Bu aküler sulu ve kuru olarak ikiye bölmeye ayrılır. Çok önemli bir detay olan araçlarınızın doğru bir şekilde çalışmasını sağlayan akülerin fiyatları, markaya ve teknik özelliklere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz aküler en uygun fiyatlarla fgakucu.com’da.

Aynı zamanda Bmw Varta akü, Yiğit akü ve inci akü markalarımız ile hizmetinizdeyiz.

Kısacası akü; aracınızın yolda kalmaması, her zaman kusursuz çalışması, teknik yetersizlikten muaf olması için en gerekli parçalardan biridir. Bunun yanında güvenliğiniz sürüş konforunuzla ilgilidir. Bu sebeple sektöründe yıllardır artan kalite anlayışla yolda size eşlik eden ve kendini ispatlamış olan ve Fg akü firması sayesinde siz de aracınız için en ideal olan aküyü rahatlıkla bulabileceksiniz.

Bmw 316 Akü Fiyatları

En iyi markaların başında gelen inci akü BMW 316 dışında yeni nesil diğer araçlara da uyumlu olabilecek kadar geniş bir ürün ağına sahip olduğunu ispatlamıştır.

Varta akü fiyatları yaklaşık olarak 1750 TL civarındadır.

İnci akü fiyat ortalaması da genellikle 700 ile 1000 TL arasındadır.

Bmw 320 Akü Fiyatları

Bmw 320i (3.20i) akü alternatörün ihtiyacının giderilmediği anlarda ilk ateşleme, ısıtıcılar, far lambalarının yanması, Bmw Serisi akü radyo, havalandırma, gibi sistemin diğer enerjiye ihtiyaç duyan kutup başı bölümlerine elektrik akımı sağlamaktır

İnci aküde yaklaşık 1700 ile 2200 seyrindedir.

Varta akü fiyatları ise 2750 TL civarındadır.

Bmw 520 Akü Fiyatları

Bmw Varta akü, Yiğit akü markalarımız ile hizmetinizdeyiz.

Bmw Serisi akü voltajı sistemi kontrol edilir. Bmw Akü gerilimi 12.40V ve üzerinde seyir izlenmelidir.

Genellikle 1700 ile 3000 TL arasındadır.

Bmw-Aku-Fiyatlari
Bmw-Aku-Fiyatlari
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA